Warsztaty architektoniczne

17 września odbyły się w przedszkolu warsztaty architektoniczne dla dzieci i rodziców, podczas których tworzyliśmy kamienice warszawskiego Starego Miasta. Powstały przepiękne makiety i fasady kamienic, które będą zdobiły korytarze. W najbliższym czasie w przedszkolu planujemy realizację projektu "Poznajemy Polskę". Pierwszym etapem podróży po Polsce będzie region Mazowsze ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy. Chcielibyśmy przenieść w przestrzeń przedszkola miejsca typowe dla naszej stolicy. Warsztaty były pierwszym etapem realizacji pomysłu. Zachęcamy wszystkich rodziców do zaangażowanie się w projekt i uczestnictwa w konkursach, które zostaną ogłoszone w grupach. Szczegóły podamy w najbliższym czasie. Dziękujemy wszystkim obecnym na spotkaniu. W październiku Wasze dzieła ozdobią korytarz w nowej części przedszkola:)